ابن سينا

فينگر فود را مي‌توان به عنوان پيش غذا يا حتي غذاي اصلي در مهماني‌ها سرو كرد؛ هرچند كه بهتر است براي غذاي اصلي از فينگر فود گرم و براي پيش ‌غذا از فينگر فود سرد استفاده كنيم.


سفارش فينگر فود

بسياري از غذاهاي خياباني از نوع غذاي دستي محسوب مي‌شوند. در دنياي غرب، فينگر فود اغلب پيش غذا يا غذاي اصلي است.

به دليل سبك و روش آماده كردن و پخت فينگر فود، ميتوان به راحتي آن را با دست خورد! و شايد يكي از دلايل نامگذاري با عنوان “فينگر فود” هم همين باشد.

در بسياري از كشورهاي غربي كسب و كارهاي غذايي وجود دارد كه فينگر فود را براي رويدادهايي مانند عروسي، نامزدي، تولد و ديگر ن جشنها فراهم مي‌كنند.

استفاده از فينگر فود در عروسي‌ ها روند رو به رشدي داشته است چرا كه ارزان‌ تر هستند و منوي انعطاف‌ پذيرتري دارند.


فينگ فود از كجا بخرم

به عنوان مزيت ديگر پذيرايي با فينگر فود مي‌توان به اين اشاره كرد كه اندازه كوچك اين نوع غذا باعث مي‌شود بتوانيد در مهماني‌ها با انتخاب تركيب‌هاي مختلف طعم‌هاي زيادي را مزه كنيد.

همچنين، خوبي فينگر فود سرد اين است كه نيازي نيست حتما آن‌ها را قبل از آمدن مهمان‌ها آماده كنيد، بلكه مي‌توانيد از شب قبل تهيه آن‌ها را تدارك ببينيد و روز مهماني از كار زياد و آشپزي خسته و بدون انرژي نباشيد.

از سيني فينگر فود براي پذيرايي در مراسمي مثل عروسي و نامزدي، تولدها، و ساير جشن‌ها مي‌توان استفاده كرد.

دسرها مانند كلوچه، شيريني و بستني قيفي يا چوبي هم عمدتاً با دست خورده مي‌شوند ولي اغلب به عنوان فينگر فود محسوب نمي‌شوند.


خريد فينگر فود

از سيني فينگر فود براي پذيرايي در مراسمي مثل عروسي و نامزدي، تولدها، و ساير جشن‌ها مي‌توان استفاده كرد.

همان طور كه گفتيم، يك نوع از فينگر فود به صورت سرد سرو مي‌شود. معمولا براي تهيه سيني فينگر فود سرد نيازي به پخت و پز روي اجاق گاز نيست و بخش عمده‌اي از مواد اين فينگر فودها وابسته به سبزيجات و لبنيات است.

همچنين، نوع سرد فينگرفود به دليل ماندگاري بيش تر و خريد فوري فينگرفود آسان تر، پر طرفدارتر و داراي كاربرد بيشتري در مهماني ها، مجالس، و جشن تولدها نسبت به نوع گرم فينگرفود است.

فينگر فود (Finger food) در معناي لغوي يعني غذاي انگشتي و در واقع به غذاهايي گفته ميشود كه در ابعاد كوچك براي پيش غذا، ميان وعده و … استفاده ميشوند.


فينگر فود چيست ؟

قطعات كوچك گوشت، رول سوسيست، سوسيس سيخي، سيخ پنير و زيتون، پاي كيش، سمبوسه، ساندويچ و ديگر مواد غذايي مانند نان پيتا از فينگر فودها هستند و علاوه بر اينها برگر، پيتزا، سوسيس، ميوه و نان نيز از انواع خوراكهاي سفارش فوري فينگرفود محبوب هستند.

در برخي از فرهنگ‌ها خوراك‌ها تقريباً هميشه با دست خورده مي‌شوند. غذاهاي اتيوپي در نان اينجرا پيچيده و خورده مي‌شوند. در جنوب آسيا نيز خوردن غذا بيشتر با دست صورت مي‌گيرد.

همچنين، خوبي فينگر فود سرد اين است كه نيازي نيست حتما آن‌ها را قبل از آمدن مهمان‌ها آماده كنيد، بلكه مي‌توانيد از شب قبل تهيه آن‌ها را تدارك ببينيد و روز مهماني از كار زياد و آشپزي خسته و بدون انرژي نباشيد.

همچنين، نوع سرد فينگرفود به دليل ماندگاري بيش تر و خوردن آسان تر، پر طرفدارتر و داراي كاربرد بيشتري در مهماني ها، مجالس، و جشن تولدها نسبت به نوع گرم فينگرفود است.


چه غذاهايي را ميتوان به شكل فينگر فود آماده كرد؟

از انواع فينگرفودها مي توان به ميني ساندويچ ها، انواع غذاهاي تهيه شده با نان تست، ميني سوسيس ها، و غذاهاي لقمه اي تهيه شده از خمير يوفكا و پنير اشاره كرد كه ازجمله جذاب ترين انواع فينگرفود هستند و مي توان گفت از جمله قديمي ترين انواع آن نيز به شمار مي آيند.

فينگرفودهاي گرم معمولاً در ٢ زمان پخت مي‌شود بهترين روش اين است كه در زمان اول مواد اوليه فينگرفود را آماده كنيد مثل رولت مرغ و بعد از ورود مهمانان سيني‌هاي نيمه آماده فينگرفود را در فر بگذاريد و فينگرفودها را داغ سرو كنيد

خوراك انگشتي يا همان فينگر فود در مقابل غذاهاي مفصل قرار مي گيرد كه معمولاً براي خوردن آنها نياز به استفاده از چاقو، چنگال، قاشق و … مي‌باشد.

به عنوان مزيت ديگر پذيرايي با فينگر فود مي‌توان به اين اشاره كرد كه اندازه كوچك اين نوع غذا باعث مي‌شود بتوانيد در مهماني‌ها با انتخاب تركيب‌هاي مختلف طعم‌هاي زيادي را مزه كنيد.


لقمك يا همان فينگر

دو نكته مهم وجود دارد اول اينكه خلاقيت موجود در غذاهاي ايراني و اضافه شدن انواع ديگري از غذاهاي ساير كشورها و چينش آنان كنارهم فينگرفودها را در زمره ي پرطرفدارترين غذاها قرار داده است.

مدل ديگر فينگرفودها سرد است مثل سالاد الويه كه مي‌توانيد آن‌ها را در قالب يا بين نان‌هاي تست تزيين كنيد و در يخچال نگه‌داري كنيد ديگر نياز به‌وقت گذاشتن گرم كردن را ندارد و به‌راحتي از يخچال در مي‌آوريد و سرو مي‌كنيد.

غذاهاي فينگرفودي مي‌توان در صرفه‌جويي زمان به ما كمك كند به‌خصوص براي افراديكه شاغل هستند و زمان كافي براي پخت غذا براي مهمان را ندارند


انواع فينگر فود

رول سوسيس، سوسيس سيخي، قطعات كوچك گوشت، سموسه، سيخ پنير و زيتون، نان پيتا، ساندويچ پيتزا و... در زمره ي فينگرفودها قرار مي گيرند.

همه مان به نحوي اسم فينگرفود به گوشمان خورده است يا در مهماني ها، عروسي ها و مجالس مختلف رو به رو شده ايم.

امروزه انواع اسنك پيتزايي، اسنك مرغ، اسنك كالباس، اسنك گوشت، فينگرفود الويه، فينگر فود با تارت، فينگرفود با سوسيس و انواع ساندويج خوشمزه و كوچك در سيني هاي متنوع با تزئينات كنجد و جذاب در دسته فينگرفودها جا گرفته اند.

همانطور كه از اسم آن مشخص است، فينگر فود غذايي است كه مستقيما به وسيله دست و بدون استفاده از قاشق و چنگال خورده مي‌شود.

فينگر فود را مي‌توان به عنوان پيش غذا يا حتي غذاي اصلي در مهماني‌ها سرو كرد؛ هرچند كه بهتر است براي غذاي اصلي از فينگر فود گرم و براي پيش ‌غذا از فينگر فود سرد استفاده كنيم.

همان طور كه گفتيم، يك نوع از فينگر فود به صورت سرد سرو مي‌شود. معمولا براي تهيه سيني فينگر فود سرد نيازي به پخت و پز روي اجاق گاز نيست و بخش عمده‌اي از مواد اين فينگر فودها وابسته به سبزيجات و لبنيات است.

بازدید :      ۲۵ مرداد ۱۴۰۰     ۰۷:۴۶:۳۸     خورشيد بزرگ
برچسب: ،
نظرات (0) ادامهـ مطلبـ

اين خود ما هستيم فال قهوه كه سرنوشت خود را آن گونه كه خواهد بود با اعمال و رفتارها و تصميمات مختارانه مان رقم مي زنيم.

البته اراده خداوند و قضاي او هم در بالاتر از هر اراده و عزمي بر همين امر تعلق گرفته است.پس چه بهتر كه زندگيمان را از مدار عقلانيت و شريعت خارج نسازيم و به سمت بيراهه هاي خطر نكشانيم.

فال قهوه

فال بيني با قهوه به خصوص در ميان اهالي يونان، ايران، ارمنستان، روسيه و يوگوسلاوي رواج دارد. فال‌گيري با قهوه در كشورها و مناطق جهان راه و رسم‌هاي گوناگوني دارد، ولي عموماً به اين ترتيب است كه بخشبيشتر مايع قهوه را مي‌نوشند و مخلوط غليظي از قهوه و آب در ته فنجان مي‌ماند. فنجان را روي نعلبكي برمي‌گردانند.

اين شيوه بعد ها در نزد اعراب و با استفاده از تفاله ‌ي قهوه مرسوم شد. نخستين كساني كه قهوه را كشف نمودند اعراب بودند. فال قهوه با اسم شخص فالگير قهوه آنها ابتدا قهوه را بدون بو و به صورت خام دم مي‌ كردند كه در نتيجه نوشيدني رقيقي همانند چاي سبز توليد مي شد كه امروزه آن را با اسم قهوه ي سبز مي شناسند. فالگير قهوه سالها بعد، آنها شيوه‌ي تهيه قهوه‌ي خود را تغيير دادند به اين صورت كه ابتدا قهوه را برشته، آسياب و سپس دم مي كردند.

پس از مدتي آن را برمي‌دارند و فال گير به شكل‌هايي كه در ته فنجان درست شده نگاه مي‌كند و با اشاره به شكل‌ها كه آن‌ها را به انسان و حيوان و درخت و چيزهاي ديگر تشبيه مي‌كند. نكاتي را در مورد زندگي و گذشته و حال و آيندهٔ كسي كه قهوه را خورده بيان مي‌كند.

در زمان چين باستان هنري به نام تفسير تفاله چاي رواج داشت كه در آن اساتيد و افراد اهل فن پس از تمام شدن چايي كه در فنجان هاي زنگوله شكل نوشيده شده بود

قهوه لازم براي فال بيني قهوه اي مخصوص مي باشد كه مي بايست مقداري ناخالصي يا دُرد را به اندازه لازم دارا باشد. قهوه اي كه براي گرفتن فال قهوه مورد استفاده قرار مي گيرد قهوه ترك مي باشد.

در حقيقت از زمان اعراب به تفسير نشانه هاي باقيمانده از قهوه در ته فنجان، فال قهوه گويند.

شما همچنين مي توانيد علاوه بر فال قهوه با مراجعه به فال كارت كه يك فال جديد ارائه شده از سايت نيك صالحي مي باشد هم آشنا شويد و فال خود را با اين روش هم امتحان كنيد.

وسايل مورد نياز براي فال قهوه

۵-شكر يا قند

شكر يا قند براي از بين بردن تلخي قهوه مورد استفاده قرار مي گيرند.

طريقه درست كردن قهوه
به اندازه هر نفر يك قاشق پر مربا خوري قهوه در قهوه جوش ريخته و به اندازه هر يك قاشق قهوه يك فنجان قهوه، آب و براي از بين بردن تلخي آن به اندازه هر تعداد قاشق قهوه نصف آن شكر اضافه كنيد.

فالگير قهوه مخلوط ايجاد شده را به خوبي هم زده و سپس روي حرارت بگذاريد. اين نكته را مورد توجه داشته باشيد كه حرارت كاملا ملايم باشد و بايد قهوه را چند باري هم بزنيد تا كف بالاي آن جمع شود كه به كف ايجاد شده خامه قهوه گفته مي شود فال قهوه با اسم شخص در اين لحظه قهوه جوش را از روي آتش برداريد و طوري در فنجان ها بريزيد كه به طور يكسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ريخته شود.

۲-قهوه جوش

قهوه جوش بايد داراي شكلي ساده و جادار و دهانه اي تنگ و جنسي فلزي باشد. هرچي قهوه جوش قديمي تر و كهنه تر باشد بهتر فالگير قهوه است.

۳- فنجان و نعلبكي

فنجانهاي خيلي كوچك براي گرفتن فال قهوه مناسب نسيتند. براي انجام فال قهوه از فنجان هايي كه ابعادي متوسط و شكلي ساده و لبه اي بلند دارند استفاده مي شود.

۴-آتش

نوع آتش از اهميت زيادي برخوردار نمي باشد اما ترجيحا اگر آتش طبيعي با سوختن ذغال و هيزم باشد بهتر است.

۲ ) ته فنجان معرف گذشته , ميانه فنجان معرف حال و لبه فنجان نمايانگر اينده است.

آيا فال آنلاين قهوه صحت دارد ؟

نبايد از ياد ببريم كه اسلام دين تعقل و انديشه است. ما معتقديم كه سرنوشت انسان نه در كارت هاي رنگارنگ تاروت و نه در صفحه هاي برنجي با تصاوير عجيب و غريب و نه در بين تفاله قهوه رقم نمي خورد.

با نگاه كردن اشكال بالا و پايين خط،معناي آنها را از ليست پايين دريابيد. اشكالي كه در نعلبكي قهوه آشكار مي شود هميشه عينآ مانند اشكال جدول نيست.كسي كه فال آنلاين قهوه مي گيرد بايد اشكال نعلبكي را به اشكال جدول تشبيه كند.

معني نماد ها در فال قهوه

مطالعه كتاب هايي كه در آن به معناي نمادها و نشانه ها مي پردازد، مي تواند در يافتن و تعبير اين نشانه ها موثر باشد. در ادامه معناي تعدادي از نمادها و نشانه ها ذكر شده است.

نحوه نيت كردن و گرفتن فال قهوه

پس از نوشيدن قهوه نعلبكي را بر روي فنجان گذاشته، نيت كنيد و سپس به آرامي فنجان و نعلبكي را باهم برگردانيد. پس از گذشت چند دقيقه باقي مانده قهوه در فنجان خشك شده و فال شما ظاهر مي شود. فنجان را روي دست راست خود بگيريد، با قطر فرضي آن را به ۴ بخش تقسيم كنيد، حال هر تكه شامل علائم نماديني مي باشد كه مي توانيد آنها را با سمبل هاي مصور سايت نيك صالحي تعبير كنيد.

تقسيمات زمان در فال قهوه
از نظر تقسيمات زماني دو روش كلي وجود دارد كه با كسب تجربه كافي مي توانيد روش مناسب براي خود را تشخيص دهيد. اين دو روش شامل موارد زير مي باشد.

۱) لبه فنجان معرف زمان حال، قسمت مياني معرف اينده نزديك ( كمتر از ۶ ماه ) و ته فنجان معرف اينده دور مي باشد.

فال آنلاين قهوه اشكال بالاي خطي كه ذهني كشيديم مؤثرتر،اشكال پايين خط هم كم تأثيرترند. به همين شكل،اشكال راست و چپ هم به گونه هاي متفاوت تعبير مي شود. تعبير يك شكل متفاوت تر از بقيه اشكال است.

فال قهوه چيست ؟

فال قهوه آنلاين تفاله هاي باقي مانده در ته فنجان را مورد بررسي قرار مي دادند و به دليل نزديكي اشكال تشكيل شده به حروف و كلمات چيني آنها را تفسير مي كردند. فال قهوه با اسم شخص اين افراد بر اين باور بودند كه مي‌توان با خواندن اشكال ته فنجان، آينده را پيش بيني كرد.

بازدید :      ۲۵ مرداد ۱۴۰۰     ۰۷:۳۴:۱۹     خورشيد بزرگ
برچسب: ،
نظرات (0) ادامهـ مطلبـ

چه زماني مي توان متادون استفاده كرد؟

براي افراد مبتلا به سرطان بدخيم هستند يا بيماري قلبي يا ديابت خيلي شديد دارند و توان بدني ضعيفي دارند و امكان سم زدايي ندارند (يعني نمي‌توانند ترياك و يا هروئين را ترك كنند)، داروي متادون را جايگزين ماده مصرفي بيمار مي‌كنند. البته اين كار تنها با تجويز پزشك متخصص و تحت شرايط خاص انجام مي گيرد.

فقط وقتي از اين قرص به منظور ترك اعتياد استفاده مي شود كه فرد بيمار از نظر سني و قدرت جسماني قادر به ترك مثلاً ترياك يا هروئين نباشد.


نحوه مصرف قرص كلونازپام

– مصرف الكل همراه با كلونازپام عوارض خطرناكي در پي دارد لذا در صورت مصرف اخير الكل يا فرآورده هاي الكلي حتما به پزشك خود اطلاع دهيد.


-به دليل عوارض ناشي از كلونازپام براي جنين ،درصورتي كه قصد بارداري يا شك به بارداري داريد حتما پزشك خود را جهت تغيير دارو مطلع سازيد و در زمان مصرف اين دارو از روش مناسب جهت پيشگيري از بارداري استفاده نماييد.

-در ابتداي شروع درمان بيماري صرع با كلونازپام ممكن است تعداد يا نوع حملات تشنج كمي تغيير كند اما نگران نباشيد زيرا به مرور اين مشكل برطرف مي شود.

لذا احتياطات لازم را رعايت كنيد و با پزشك خود در تماس باشيد.


-مصرف كلونازپام در طولاني ترامادول مدت ممكن است موجب ايجاد تحمل نسبت به اين قرص در بدن شما شود. در اين حالت دارو به اندازه ي قبل اثرگذار نخواهد بود.


خريد كلونازپام

كلونوپين يك نام تجاري براي داروي خريد كلونازپام است. اين قرص بهترين قرص خواب‌آور و آرام‌بخش بوده و از دسته بنزوديازپين‌ها است كه بر نحوه عملكرد مواد آلپرازولام شيميايي مغز تأثير مي‌گذارند.

افرادي كه از خريد قرص كلونازپام استفاده مي‌كنند، گاهي از نظر جسمي و رواني به اين قرص اعتياد پيدا مي‌كنند.


خريد متادون اصل

خريد متادون ارزان هم مستقيما توسط بيماران استفاده مي شود و هم متاسفانه در بسياري از مراكز درمان اعتياد از آن به عنوان نگهدارنده براي ترك هروئين و ترك ترياك استفاده مي كنند كه بايد بدايند

نيمه عمر اين شبه مخدر طولاني از ساير مخدرها مي باشد و جالب وياگرا است بدانيد ۵ الي ۱۰ گرم آن معادل ۷ الي ۸ گرم ترياك و ۲ الي ۳ گرم هروئين مي باشد.


روش مصرف حشيش چيست ؟

حشيش به صورت تدخيني مصرف مي‌شود، به وسليه چپق، قرار دادن روي قاشق داغ، چليم يا سيگار مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

در كشور افغانستان نوعي نوشيدني از مخلوط مواد مختلف با روغن شاهدانه مصرف مي‌كنند كه تاثيراتش با روش تدخيني بسيار متفاوت است و حتي مدت اثر بيشتري دارد.

اثرات نشئگي حشيش با تدخين در مدت كوتاه چند دقيقه اي ظاهر مي‌شود و بعد از سي دقيقه به اوج مي‌رسد و بين دو تا چهار ساعت دوام دارد.

شايع ترين شيوه مصرف اين مخدر تدخين با سيگار (نيكوتين) و تنباكو است كه به آن سيگاري، ناخن (NAIL) و JOINT مي‌گويند.


ترامادول چيست؟

ترامادول مانند مورفين عمل مي‌كند، در مغز به گيرنده‌هاي اپيوئيدي متصل و باعث ايجاد تسكين مي‌شود، ولي برخلاف ماده مورفين باعث هوشياري و در نتيجه فعاليت بيشتر مي‌شود.

خريد قرص ترامادول كه يك داروي  اپيوييد است با نام‌هاي تجاري پيرالژين ، بايومادول ، ترامادل ، ترامد و ترامال به بازار عرضه شده و يك داروي ضد درد است كه براي تسكين دردهاي متوسط تا شديد تجويز مي‌شود.

اين دارو توسط شركت آلماني گروننتال Grünenthal در دهه ۱۹۷۰ با نام تجاري ترامال Tramal ساخته شد. گروننتال در سال‌هاي بعد حق توليد ترامادول را به شركت‌هاي متعددي در سراسر دنيا واگذار كرد.

بسياري از مراجعين به كلينيك ترك اعتياد آكسون همين سرخوشي و هوشياري دليل مصرف خود اعلام كردند.


خريد قرص ترامادول ۱۰۰

ترامادول يك آنالوگ صناعي كدئين و آگونيست ضعيف گيرنده است بخشي از اثر ضد دردي دارو با مهار باز جذب توراپي نفرين و سروتونين صورت ميگيرد.

عوارض شايع؛ تهوع، استفراغ، گيجي، خشكي دهان، خواب آلودگي و سر درد است. يك متابوليت فعال دارو تا چهار برابر قوي تر از خود است خريد قرص ترامادول دوز حداكثر توصيه شده ۴۰۰ ميلي گرم است.

خريد قرص ترامادول متاسفانه عليرغم بخش نامه ها و دستورالعمل ها، پخش بي رويه تهديدي جديد تبديل شده است. در تجويز خوراكي ۶۸% و در تزريق عضلاني ۱۰۰% قابل وصول است.


متادون چيست ؟

اين قرص داروي مخدر صنعتي است كه غالباً به عنوان داروي نگهدارنده براي مهار اعتياد به هروئين و ديگر مواد مخدر افيوني به كار مي‌رود.

از اين رو قصد داريم تا در اين مقاله به بررسي نشانه هاي اعتياد به اين قرص و شناخت افراد مبتلا به سوء مصرف قرص متادون بپردازيم تا بتوانيم هر چه زودتر به درمان و نجات زندگي آنها كمك كنيم.

مصرف اين قرص بدون تجويز پزشك به شدت اعتياد آور بوده و اين روزها شاهد گسترش سوء مصرف جوانان به داروي اعتيادآور اين قرص هستيم.


خريد حشيش

خريد حشيش با علائمي مثل افسردگي و بي اشتهايي و … همراه است كه اين علائم ۲۴ -۷۲ ساعت بعد از آخرين دوز مصرفي شروع مي‌شوند

اعتياد به اين مخدر بيشتر يك بيماري ذهني است و براي ترك آن بهتر است از روش هاي رفتار درمان شناختي استفاده شود تا فرد بتواند به ذهن خود غلبه كنند.

كشورهاي افغانستان، مراكش و پاراگوئه به ترتيب كشورهايي هستند كه بيشترين ميزان توليد و خريد حشيش در جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

اين علائم در هفته اول شدت بيشتري دارد اما به مرور كم مي‌شود و معمولا تا دو هفته ادامه پيدا مي‌كند.

همچنين بايد توجه داشت كه هيچ دارويي براي حشيش وجود ندارد. اما متخصصين روانپزشكي براي كنترل علائم ترك از داروهاي ضد افسردگي و اضطراب استفاده مي‌كنند.

در گذشته هندي‌ها به مجرمان سياسي كه نمي‌خواستند اعدامشان كنند بنگ مي‌خوراندند به اين ترتيب عقل آن‌ها زايل مي‌شد.

جنگل‌هاي زيادي در آمريكاي جنوب به دليل كشت شاهدانه تخريب شده‌اند. خريد حشيش به تركيبات شيميايي نياز ندارد.

اين در حاليست كه استراليا، آمريكا و كانادا پرمصرف‌ترين كشورها در زمينه مصرف مواد مخدر هستند.


قرص وياگرا چيست ؟

براي اكثر بيماران، از قرص وياگرا ۵۰ ميلي گرمي استفاده مي شود. اين قرص وياگرا را مي توان ۳۰ دقيقه تا ۴ ساعت قبل از شروع فعاليت جنسي آغاز كرد، اما بهترين زمان پيشنهادي براي استفاده از آن يك ساعت است.

قرص وياگرا را تنها يك بار در طول ۲۴ ساعت مي توان استفاده كرد. بيشترين مقدار اين قرص ۱۰۰ ميلي گرم و كمترين مقدار آن ۲۵ ميلي گرم است.


خريد قرص وياگرا

قرص وياگرا را دقيقاً همانطور كه براي شما تجويز شده مصرف كنيد. تمام دستورالعمل هاي روي برچسب نسخه خود را دنبال كنيد.

دليل محبوبيت اين دارو عوارض نسبتا كم، سهولت استفاده و كاركرد مناسب آن در رابطه جنسي است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه رابطه جنسي كليك كنيد.

با تحريك جنسي، نيتريك اكسيد توسط سيستم عصبي در بافت نعوظ كننده آلت جنسي آزاد مي شود. نيتريك اكسيد، آنزيمي را كه توليد سيكليك گوانوزين مونوفسفات پيغام بر (cGMP) مي كند، تحريك مي كند.

بازدید :      ۱۱ مرداد ۱۴۰۰     ۰۲:۰۱:۰۵     خورشيد بزرگ
برچسب: ،
نظرات (0) ادامهـ مطلبـ


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ابن سينا است
Powered By: b88.ir & Design By: b88.ir


آخرين مطالب

قرص وياگرا و شربت متادون
ذكر مجرب
لاغري با ذهن قدرتمند
رفتار انسان در مقابل ديدن جن و عشق به ان
تيتان | آلت مصنوعي
خريد روغن زالو
اب قليايي
كنزالحسيني
ديلدو
دعاي جلوگيري از طلاق

پیوندهای روزانه

    لينكي ثبت نشده است

خبرنامه

      عضویت لغو عضویت

پنل کاربری

نام کاربری :
پسورد :

عضویت

نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

پيوندهای سایت

لينكي ثبت نشده است

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 22
بازديد ديروز : 28
بازديد كل : 447

امکانات وب